Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Donald Duck & Co Ekstranummer nr.49 2021
Lastet opp av ODDLEIF65
(08.12.2021)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 49 (06.des.2021 - 12.des.2021)
  • Thorgalkrøniken
    Nr 9: Den sidste rejse
        
  • Anders And & Co.
    Nr 49
        
  • Basserne
    Nr 1152
        
  • Heksene
        
  • Bamse pocket
    Nr 4
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 49: God jul!
        
  • Donald Duck & Co Ekstranummer
    Nr 49: Julefesten i Andeby
        
  • Tex Willer
    Nr 687: Ran i Nogales
        
  • Undertaker
    Nr 4: I Hippokrates' Skygge
        
  • Undertaker (bokhandel)
    Nr 4: I Hippokrates' Skygge
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 526: Hur allt började ...
        
  • Uti vår hage
    Nr 6
        
Utgivelser neste uke - Uke 50 (13.des.2021 - 19.des.2021)
  • Blake og Mortimer IV
    Den sidste sværdfisk
        
  • Den store Asterix
    Nr 8: Lus i skindpelsen - Asterix i Alperne
        
  • Anders And & Co.
    Nr 50
        
  • Leningrads helte
    Nr 2: De dødes by
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 50
        
  • Donald Pocket
    Nr 512
        
  • Anleggsplassen bok
    Nr 2: Forandring fryder
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 19
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN494294942900
2HEFFALOMPEN418644186040
3JOKER375643756220
4VIKAN2363643636400
5STRILEN355693556900
6PECOS3554535041266238
7BEATLES335653356500
8ROGER693221431357198659
9MÅNESTRÅLE31485313701150
10FANTINGMAR2935529337144
11DONALD58283642836121
12DUCKEN2769427678160
13DAGJOHNNY25530220948112625
14COMANCHE252632526300
15WEST247152376992719
16WOLF47236712094511071619
17AEGIS23159229432160
18BUBBLESLURP3230362303600
19LUDDE226642203356665
20KEBE22164201541895115
21POGO22055172324069754
22MARVELFAN2077020740291
23VESTAD20459204191921
24KOMAZAWA202022020200
25MARTIN197620002199315021
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT17192148114285616
2THALLSTE1211712096174
3PECOS99429451230261
4SUPERBOY50164124306586
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434313378521
8VESTAD323231941820
9THESPIRIT2983274196146
10BJELGO23181511391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1517151700
13VIKAN21232123200
14KRIS99111423791012
15PROMANOW108242451589
16EINAR10829474194
17KLYSETRYNET99099000
18KLEVOR742727123
19STRILEN72172100
20UNODOSTRES7141185960
21SHAZAM70847819832
22KORAK7768067253
23ODDLEIF6551851800
24TROST5033369572
25BEATLES50150100
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS19966318884633344966
2THALLSTE6634827365425030144
3BENADIKT36088484229269917
4SHAZAM345992484473621114
5CONANPARKER333203206228491
6THESPIRIT310601322382699292
7VESTAD29171287042940
8ODDLEIF65212892103802
9LOTHAR181241769200
102MOTT489868546821
11KRIS99737917594634960
12SUPERBOY664134929191770
13UNODOSTRES5205176131092
14TWISTY49033782563207
15STRILEN4610460300
16FANTINGMAR2983259020849
17JOHNZ2838277600
18KALLE2112210900
19FLYMFE1916180900
20DRACULA1765017650
21CHARLIEBORIS14831423060
22OYNAU1481148100
23TOMAT1466145401
24ELLEF1393137800
25POGO1377261453394
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn