Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Schibsted Aktivitet  2010
Lastet opp av PECOS
(03.07.2022)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 27 (04.jul.2022 - 10.jul.2022)
  • Anders And & Co.
    Nr 27
        
  • Basserne
    Nr 1167
        
  • Gammelpot luksusudgave
    Nr 17: Det vrisne maleri
        
  • Blueberry – De samlede eventyr
    Nr 6
       
  • Donald Duck & Co Krimgåter
    Nr 4
        
  • Fantomet kronologisk
    Nr 22
        
  • Klassisk Donald Duck
    Nr 37
        
  • Lego Minecraft
    Nr 2
        
  • Lego Ninjago Legacy
    Nr 2
        
Utgivelser neste uke - Uke 28 (11.jul.2022 - 17.jul.2022)
  • Jumbobog
    Nr 515: Varme dage
        
  • Billy
    Nr 12: Stort sommernummer
        
  • Donald Duck's show
    Bølgende moro
        
  • Unge Tex Willer
        
  • Unge Tex Willer (bokhandel)
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 11
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN505035050300
2HEFFALOMPEN430534305300
3JOKER386163861420
4STRILEN382143821400
5VIKAN2369143691400
6PECOS3646335938268257
7BEATLES343183431800
8ROGER693348232582209691
9FANTINGMAR3062830610144
10MÅNESTRÅLE28973288581150
11DONALD58284402843721
12DUCKEN2775127726250
13DAGJOHNNY25630221718122647
14COMANCHE252612526100
15WEST249302398492719
16LUDDE242982361361372
17WOLF47238442111811071619
18AEGIS23335231192160
19BUBBLESLURP3233092330900
20POGO22700175574376767
21KEBE22332202571960115
22VESTAD20810207642422
23MARVELFAN2077020740291
24KOMAZAWA202022020200
25MARTIN197620000199295021
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT17838148119625728
2THALLSTE1211712096174
3PECOS105399812230497
4SUPERBOY50624132321609
5VATSBU4266388734345
6AREMANN4223422300
72MOTT434323379521
8VESTAD329632571821
9THESPIRIT2983274196146
10BJELGO23181511391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1517151700
13ROEDSPAR1410014100
14VIKAN21233123300
15KRIS99113423791032
16PROMANOW108242451589
17EINAR10829474194
18KLYSETRYNET99099000
19STRILEN77277200
20KLEVOR743728123
21SHAZAM73850120334
22UNODOSTRES7191196000
23KORAK7768067253
24ODDLEIF6559159100
25FANTINGMAR52550799
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS21437620214233646041
2THALLSTE6644627377425130212
3BENADIKT369744852359110018
4SHAZAM352022510876471148
5CONANPARKER334703221128491
6THESPIRIT310631322582709292
7VESTAD29367288972941
8ODDLEIF65224282217402
9LOTHAR181241769200
102MOTT489848544821
11KRIS99749317594635071
12SUPERBOY6829354110001813
13UNODOSTRES5264178531442
14TWISTY49033782563207
15STRILEN4814480700
16FANTINGMAR3236283320850
17JOHNZ2838277600
18KALLE2112210900
19FLYMFE1916180900
20DRACULA1806018050
21OYNAU1508150800
22CHARLIEBORIS14831423060
23TOMAT1466145401
24POGO1464281506406
25ELLEF1393137800
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn