Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Dracurella nr.2 1983 (Dracurella's baby)
Lastet opp av BENADIKT
(19.01.2017)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (1)
  • @ (1)
  • A (289)
  • B (333)
  • C (150)
  • D (425)
  • E (188)
  • É (1)
  • F (282)
  • G (173)
  • H (218)
  • I (69)
  • J (205)
  • K (246)
  • L (168)
  • M (294)
  • N (131)
  • O (79)
  • P (221)
  • Q (1)
  • R (179)
  • S (497)
  • T (259)
  • U (49)
  • V (88)
  • W (61)
  • X (5)
  • Y (16)
  • Ü (1)
  • Z (23)
  • Æ (2)
  • Ä (4)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (7)
  • 0 (1)
  • 1 (8)
  • 2 (4)
  • 3 (2)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (2)
  • 7 (1)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 03 (16.jan.2017 - 22.jan.2017)
  • Anders And & Co.
    Nr 3
        
  • Basserne 100% humorgaranti
    Nr 30: Når der går ged i den!
        
  • Nøglevogterne
    Nr 2: Verdensvogternes hverdag
        
  • Thorgal
    Nr 35: Skarlagenilden
        
  • Carl Barks' Andeby
    På eventyr i Australia - og andre historier fra 1946-1947
        
  • Billy
    Nr 2: (Kom og sjekk snødama jeg...)
        
  • Carl Barks og Don Rosa - originalene og oppfølgerne
    Nr 4: Billiarder i hullet
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 3: 201003
        
  • Tex Willer
    Nr 623: Bad Hand
        
  • Wendy
    Nr 1: Wendys rideskole del 4
        
  • Angel Wings
    Nr 1: Burma Banshees
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 3
        
Utgivelser neste uke - Uke 04 (23.jan.2017 - 29.jan.2017)
  • Duke
    Nr 1: Mudder og blod
        
  • Anders And & Co.
    Nr 4
        
  • Basserne
    Nr 1025
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 4
        
  • Winx club
    Nr 23
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 4
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 462: Nytt år!
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1DUCKEN4547145458130
2PHOENIX432224322200
3MÅNESTRÅLE383813838100
4PECOS29184290773671
5VIKAN2290642906400
6BOKKJELLERN2664125391123515
7BEATLES257782577800
8KALLEMANN25172250701011
9DAGJOHNNY23943208717422330
10WOLF47222281950111071620
11TOMTECOLLECT212092120900
12BUBBLESLURP3189781897800
13JOKER189461894420
14HEFFALOMPEN188121881200
15KOMAZAWA182601826000
16DONALD58182581825710
17MARVELFAN1820418194100
18THESPIRIT1817417857144173
19POGO18015142813014720
20LUDDE168361638341538
21WEST16519162452731
22AEGIS1649416417770
23PROMANOW163951354814631384
24KOMMANDANTEN159211516171842
25CAGNA1517015157130
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT1260911790633429
2THALLSTE1212412105172
3PECOS679167112357
4SUPERBOY46133989216408
5VATSBU4239386034345
6AREMANN4222422200
72MOTT434133370421
8THESPIRIT2924270688130
9VESTAD269726681613
10BJELGO22931711391137
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1519151900
13PROMANOW108242451589
14EINAR997953359
15KLYSETRYNET99199100
16KLEVOR73172263
17KORAK7765265011
18VIKAN259859800
19UNODOSTRES548265220
20BEATLES50150100
21TARZAN48848800
22ELLEF42242200
23ZIGKILL41441400
24BINGO39939900
25SHAZAM3892859014
1 2 3 4 5 6 7 8 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS8251280091508841
2THALLSTE6125026910391226241
3BENADIKT31073411206867929
4VESTAD25987255672724
5CONANPARKER2527224700124
6SHAZAM20376166642667256
7THESPIRIT19329869867283680
8LOTHAR181291769700
92MOTT489458522651
10SUPERBOY458127584401060
11JOHNZ2842278000
12TWISTY2689188856329
13UNODOSTRES259445618132
14KALLE2112210900
15FLYMFE1916180900
16ELLEF1393137800
17SINFOR1340131300
18SERIEFAN1297129700
19OYNAU1228122800
20POGO999151223373
21KLEVOR973943148
22BJELGO969158234565
23FAFNIR95789600
24CHRISRON75965000
25PERE72470800
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn