Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Anima  2014
Lastet opp av BENADIKT
(20.04.2019)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 16 (15.apr.2019 - 21.apr.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 16
        
  • Basserne
    Nr 1083
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 16: Prosit!
        
  • Fantomen
    Nr 9
        
Utgivelser neste uke - Uke 17 (22.apr.2019 - 28.apr.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 17
        
  • Lego Friends
    Nr 2
        
  • Nemi
    Nr 171: #171
        
  • Pionér presenterer
    Nr 3
        
  • NIMONA
        
  • Allan Falk
    Farvel, Falk
        
  • Billy
    Nr 8: Musikk-tema!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 17: Vårkongen!
        
  • Lego Ninjago
    Nr 3
        
  • Radio Gaga
    Nr 2: 5 om dagen!
        
  • Tex Willer Fredløs
    Nr 2
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 492: Monstret i Dystringedal
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1MÅNESTRÅLE427654276500
2KALLEMANN40562404001584
3DUCKEN3721237170420
4VIKAN2325693256900
5PECOS319733174469160
6HEFFALOMPEN316973169700
7JOKER310413103920
8BEATLES301653016500
9COMANCHE252652526500
10DONALD58251082510521
11DAGJOHNNY25074217447612569
12WOLF47230062028011071619
13AEGIS21476212622140
14KEBE21339195711657111
15STRILEN210632106300
16BUBBLESLURP3210222102200
17MARVELFAN2070320673291
18WEST202591933591410
19LUDDE200001946747756
20POGO19532151953603734
21KOMAZAWA194271942700
22THESPIRIT1906818725155188
23FANTINGMAR186531864661
24VESTAD18394183611518
25PROMANOW179961502715191450
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15276147102274902
2THALLSTE1211912098174
3PECOS8131797331127
4SUPERBOY48004058241501
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434273374521
8THESPIRIT2966272896142
9VESTAD292828951617
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1519151900
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KLYSETRYNET99199100
16VIKAN297897800
17KLEVOR737722123
18KORAK7768067253
19UNODOSTRES6791015780
20KRIS99678944625
21SHAZAM53436515217
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4502998764
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1119701071737242569
2THALLSTE6501827238405029300
3BENADIKT33989475217759292
4SHAZAM30966228676057858
5CONANPARKER287402792320171
6THESPIRIT280531134979158519
7VESTAD27106266772726
8LOTHAR181261769400
92MOTT489838543821
10ODDLEIF658903875401
11SUPERBOY525031125081276
12TWISTY49033782563207
13UNODOSTRES4435134127632
14KRIS99398716123141950
15STRILEN2992298600
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19ELLEF1391137600
20OYNAU1346134600
21SINFOR1340131300
22SERIEFAN1297129700
23POGO1184189355381
24FAFNIR1145105900
25FANTINGMAR11051062151
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn