Meny Siste spørsmål
Hvilket terningkast vil du gi for Krüger & Krogh - Brennpunkt: Oslo
Stemmer: 25
1
8%
8%
2
0%
0%
3
8%
8%
4
20%
20%
5
40%
40%
6
24%
24%
Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Garfield farvealbum nr.16 2002 (Kulørt kogevask)
Lastet opp av BENADIKT
(24.10.2014)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • @ (1)
  • (2)
  • A (162)
  • B (198)
  • C (76)
  • D (254)
  • E (125)
  • F (145)
  • G (92)
  • H (130)
  • I (39)
  • J (118)
  • K (145)
  • L (98)
  • M (170)
  • N (84)
  • O (37)
  • P (137)
  • Q (1)
  • R (121)
  • S (275)
  • T (164)
  • U (28)
  • V (55)
  • W (59)
  • X (4)
  • Y (7)
  • Ü (6)
  • Z (15)
  • Æ (1)
  • Ä (1)
  • Ø (3)
  • Ö (2)
  • Å (4)
  • 1 (4)
  • 2 (3)
  • 3 (1)
  • 4 (1)
  • 5 (1)
  • 6 (1)
Utgivelser denne uken - Uke 43 (20.okt.2014 - 26.okt.2014)
  • Donald Duck & Co nr.43
        
  • Basserne 100% humorgaranti nr.15 (Basserne på øvelse)
        
  • Når jeg ikke er til stede Når jeg ikke er til stede
        
  • The Urban Legend nr.1 (Norsk utgave!)
        
  • The Urban Legend bok Sesong 1
        
  • Donald Pocket nr.419 (Salige slyngler)
        
  • Lego Friends nr.1
        
  • Real life nr.3
        
  • Rocky nr.8
        
  • Tex fargepocket nr.26 (Brent jord)
        
Utgivelser neste uke - Uke 44 (27.okt.2014 - 02.nov.2014)
  • The Walking Dead (Softcover) nr.3 (Bind 3 I trygg forvaring)
        
  • Donald Duck & Co nr.44
        
  • Europeiska serier nr.2 (Blårockarna i dimman)
        
  • Knasen Samlade årgångar nr.1 (1970)
        
  • Billy nr.22
        
  • Norsk Donald nr.1 (Ny bokserie!)
        
  • Tex Willer nr.594
        
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket Alt går opp!
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1SERIEULVEN503265032600
2PHOENIX414034140300
3DUCKEN363833638300
4MÅNESTRÅLE355923559200
5OFFE350413504100
6PECOS26562265221921
7VIKAN2224552245500
8BEATLES211882118800
9BOKKJELLERN202742026680
10WOLF47177401774000
11THESPIRIT167451674410
12BUBBLESLURP3163731637300
13KOMAZAWA155431554300
14BRANNMANNKAI144071440700
15CAGNA1439514382130
16AEGIS142471424700
17RUSHDEN14217139642494
18KORAK77137791377900
19OSTEPOP128901289000
20TOMTECOLLECT128171281700
21DAGJOHNNY1272412642820
22LOTHAR126051260500
23WEST120421204200
24LUDDE12008117892190
25DUMBO11348110672810
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1THALLSTE1207112054152
2PECOS538753491721
3SUPERBOY41823886109187
4AREMANN4059405900
5VATSBU3835383500
62MOTT434023360411
7THESPIRIT2612260390
8BENADIKT2565982300167
9VESTAD247724511313
10BJELGO16955999691
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1521152100
13KLYSETRYNET99199100
14EINAR984953301
15KLEVOR70170100
16KORAK7762062000
17BEATLES50150100
18TARZAN48848800
19UNODOSTRES437124250
20ELLEF42142100
21ZIGKILL41541500
22BINGO39039000
23RICKYH37537500
24TEOBALL5636336300
25TOBY35535500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS4149440344276194
2THALLSTE29015250631623906
3VESTAD22551221641415
4CONANPARKER180011755600
5LOTHAR178261739400
6BENADIKT89057966711456
72MOTT474727052621
8SUPERBOY29521912270500
9JOHNZ2642258000
10TWISTY249318314600
11KALLE2112210900
12THESPIRIT208116453514
13FLYMFE1910180300
14SINFOR1340131300
15ELLEF1103108900
16UNODOSTRES93076040
17FAFNIR92186100
18CHRISRON75764800
19PERE72570900
20DIRACH60058100
21MKBERG49545900
22KLEVOR40739900
23EINAR368264425
24MICROKID24924300
25HANSEN197221521500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn