Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Klassisk Donald Duck nr.23 2020 (Donald Duck i det gamle California)
Lastet opp av PECOS
(27.02.2020)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 09 (24.feb.2020 - 01.mar.2020)
  • Anders And & Co.
    Nr 9
        
  • Davy og Miki
    Nr 25: Bok 25 Jakten fortsetter
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 9: Donald!
        
  • Klassisk Donald Duck
    Nr 23: Donald Duck i det gamle California
        
  • Lego Friends
    Nr 1
        
  • Pionér Kronologisk i farger
    Eventyrerne
        
  • Pionér Kronologisk i farger (bokhandel)
    Eventyrerne
        
  • Sprint presenterer
    Nr 3: Zorglub - Lady Z
        
  • Tex Willer, Unge
    Nr 1: Pinkerton Lady
        
  • Agent X9
    Nr 3
        
Utgivelser neste uke - Uke 10 (02.mar.2020 - 08.mar.2020)
  • Lady S
    Nr 8: For statens skyld
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 10
        
  • Donald Pocket
    Nr 489: Suksessens hemmelighet
        
  • Romas Ørner
        
  • Sprint (& co.)
    Nr 30: Trollmannen i Champignac
       
  • Tex Willer
    Nr 664: Monsteret
        
  • Tex Willer (abonnement)
    Nr 664: 2 historier!
        
  • Donald Duck's show
    Gøy på hjul
        
  • Spike
    Spike
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 503: Farbror Joakims hemlighet
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN45180449672076
2MÅNESTRÅLE39240391271130
3HEFFALOMPEN352243522400
4VIKAN2336673366700
5JOKER335313352920
6PECOS3315932848106205
7DUCKEN3170131684170
8BEATLES312603126000
9DONALD58265182651521
10STRILEN263462634600
11COMANCHE252652526500
12DAGJOHNNY25210218267982586
13WOLF47233702064411071619
14FANTINGMAR2293922925104
15AEGIS22302220882140
16BUBBLESLURP3220152201500
17KEBE21627197931720114
18WEST215122057691719
19LUDDE212472068849564
20MARVELFAN2077020740291
21ROGER69206212027992250
22POGO20416160103663743
23KOMAZAWA202022020200
24HOFFERN197001677332924
25MARTIN197619589195314216
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15865148104985219
2THALLSTE1212012099174
3PECOS87838436115232
4SUPERBOY48544079253522
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434273374521
8VESTAD303329991717
9THESPIRIT2980273996145
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1518151800
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KRIS9910721872982
16VIKAN21031103100
17KLYSETRYNET99199100
18KLEVOR737722123
19UNODOSTRES6861025840
20KORAK7768067253
21SHAZAM58340815817
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4823218972
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1268611206819223554
2THALLSTE6509927265405429323
3BENADIKT34651478220539604
4SHAZAM32088237416202925
5THESPIRIT309581317882689237
6CONANPARKER296622861524355
7VESTAD27600271632827
8LOTHAR181251769300
9ODDLEIF65135201330202
102MOTT489848544821
11KRIS99642817334364078
12SUPERBOY568732445531515
13TWISTY49033782563207
14UNODOSTRES4496134728162
15STRILEN3507350100
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19FANTINGMAR183017142926
20TOMAT1466145401
21ELLEF1391137600
22OYNAU1389138900
23SINFOR1340131300
24SERIEFAN1297129700
25POGO1209201364384
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn