Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Anders And & Co. nr.50 2019
Lastet opp av BENADIKT
(12.12.2019)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 50 (09.des.2019 - 15.des.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 50
        
  • Basserne
    Nr 1100
        
  • Jumbobog
    Nr 484: Dusørjagt i Berlin
        
  • Donald Pocket
    Nr 486: Donalds snømenn
        
  • Tex Willer
    Nr 661: Masken
        
  • Tex Willer (abonnement)
    Nr 661: Masken
        
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket
    De 3 musketerer
        
  • Willy på eventyr II
    Nr 10: Brann i fangeleiren
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 50: Norges mestselgende tegneserie!
        
  • Thorgal, Sagaen om
    Nr 5: Barnet fra stjernene
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 500: 500
        
  • Uti vår hage
    Nr 6: Julrusch
        
Utgivelser neste uke - Uke 51 (16.des.2019 - 22.des.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 51
        
  • Lego Friends
    Nr 6
        
  • Lego Ninjago
    Nr 10
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 51: God jul!
        
  • Donald Duck & Co Ekstranummer
    Nr 51: Forhekset jul!
        
  • Mikke Mus bok av Floyd Gottfredson
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 19
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN44084438712076
2MÅNESTRÅLE39395392741210
3HEFFALOMPEN346263462600
4VIKAN2335843358400
5JOKER331283312620
6PECOS3300532705106194
7DUCKEN3274432727170
8BEATLES310843108400
9DONALD58262802627721
10STRILEN255782557800
11COMANCHE252652526500
12DAGJOHNNY25203218207982585
13WOLF47232592053311071619
14AEGIS22060218462140
15BUBBLESLURP3218332183300
16FANTINGMAR215952158591
17KEBE21574197541706114
18LUDDE211532059749264
19WEST209382000291719
20MARVELFAN2076220732291
21KOMAZAWA202022020200
22ROGER69201541982685243
23POGO19821154423637742
24HOFFERN197001677332924
25THESPIRIT1930618963155188
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15710148104405122
2THALLSTE1212012099174
3PECOS86728342114216
4SUPERBOY48474078249520
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434273374521
8VESTAD300729731717
9THESPIRIT2976273796143
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1518151800
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KRIS9910461772957
16VIKAN21027102700
17KLYSETRYNET99199100
18KLEVOR737722123
19UNODOSTRES6861025840
20KORAK7768067253
21SHAZAM58040515817
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4773168972
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1236081177509213294
2THALLSTE6509727264405429323
3BENADIKT34550477220079564
4SHAZAM31867235706177910
5THESPIRIT308041302782689234
6CONANPARKER294142855624195
7VESTAD27470270342827
8LOTHAR181251769300
9ODDLEIF65125221231302
102MOTT489838543821
11KRIS99629317314363947
12SUPERBOY545332255461308
13TWISTY49033782563207
14UNODOSTRES4496134728162
15STRILEN3390338400
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19FANTINGMAR16161545203
20TOMAT1423141201
21ELLEF1391137600
22OYNAU1381138100
23SINFOR1340131300
24SERIEFAN1297129700
25POGO1204197364383
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn