Meny Siste spørsmål
Hvilket terningkast vil du gi for Krüger & Krogh - Brennpunkt: Oslo
Stemmer: 26
1
7,69%
7,69%
2
0%
0%
3
7,69%
7,69%
4
23,08%
23,08%
5
38,46%
38,46%
6
23,08%
23,08%
Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Doonesbury nr.3 1983 (Nogle varme tips til dine fans, Rollie?)
Lastet opp av BENADIKT
(01.11.2014)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • @ (1)
  • (2)
  • A (162)
  • B (198)
  • C (76)
  • D (254)
  • E (125)
  • F (145)
  • G (92)
  • H (130)
  • I (39)
  • J (118)
  • K (145)
  • L (98)
  • M (170)
  • N (84)
  • O (37)
  • P (137)
  • Q (1)
  • R (121)
  • S (275)
  • T (164)
  • U (28)
  • V (55)
  • W (59)
  • X (4)
  • Y (7)
  • Ü (6)
  • Z (15)
  • Æ (1)
  • Ä (1)
  • Ø (3)
  • Ö (2)
  • Å (4)
  • 1 (4)
  • 2 (3)
  • 3 (1)
  • 4 (1)
  • 5 (1)
  • 6 (1)
Utgivelser denne uken - Uke 44 (27.okt.2014 - 02.nov.2014)
  • Rocky bok Rocky & Edith
        
  • The Walking Dead (Softcover) nr.3 (Bind 3 I trygg forvaring)
        
  • Donald Duck & Co nr.44
        
  • Europeiska serier nr.2 (Blårockarna i dimman)
        
  • Knasen Samlade årgångar nr.1 (1970)
        
  • Billy nr.22
        
  • Drabant nr.2 (Vol. 2)
        
  • Norsk Donald nr.1 (Ny bokserie!)
        
  • Tex Willer nr.594
        
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket Alt går opp!
        
Utgivelser neste uke - Uke 45 (03.nov.2014 - 09.nov.2014)
  • Donald Duck & Co nr.45
        
  • Winx club nr.6
        
  • Blondie Softcoverbok nr.1 (De første årene: 1930 - 1931)
        
  • Bobla nr.148
        
  • Fantomet nr.23 24
        
  • Ingeniør Knut Berg på eventyr nr.34 (Ingeniør Knut Berg 2014)
        
  • Kaptein Sabeltann nr.9
        
  • Vangsgutane
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1SERIEULVEN503265032600
2PHOENIX414114141100
3DUCKEN365343653400
4MÅNESTRÅLE355933559300
5OFFE350413504100
6PECOS26604265641921
7VIKAN2224552245500
8BEATLES212802128000
9BOKKJELLERN2030820282251
10WOLF47177671776700
11THESPIRIT167691676810
12BUBBLESLURP3163941639400
13KOMAZAWA155431554300
14CAGNA1441314400130
15BRANNMANNKAI144111441100
16AEGIS142541425400
17RUSHDEN14217139642494
18KORAK77138101381000
19TOMTECOLLECT130381303800
20OSTEPOP128901289000
21DAGJOHNNY1272812644840
22LOTHAR126051260500
23LUDDE12182118813010
24WEST120511205100
25DUMBO11352110712810
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1THALLSTE1207112054152
2PECOS539853601721
3SUPERBOY41903888109193
4AREMANN4059405900
5VATSBU3835383500
62MOTT434023360411
7BENADIKT2733982462173
8THESPIRIT2614260590
9VESTAD247924531313
10BJELGO17215999717
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1521152100
13KLYSETRYNET99199100
14EINAR984953301
15KLEVOR70170100
16KORAK7762062000
17BEATLES50150100
18TARZAN48848800
19UNODOSTRES437124250
20ELLEF42142100
21ZIGKILL41541500
22BINGO39039000
23RICKYH37537500
24TEOBALL5636336300
25TOBY35535500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS4211140951276194
2THALLSTE291712506716351036
3VESTAD22583221961415
4CONANPARKER181761772700
5LOTHAR178261739400
6BENADIKT90187967711458
72MOTT474727052621
8SUPERBOY29581917271500
9JOHNZ2642258000
10THESPIRIT249420533524
11TWISTY249318314600
12KALLE2112210900
13FLYMFE1910180300
14SINFOR1340131300
15ELLEF1105109000
16UNODOSTRES95076240
17FAFNIR92186100
18CHRISRON75764800
19PERE72570900
20DIRACH60058100
21MKBERG49545900
22KLEVOR40739900
23EINAR368264425
24MICROKID24924300
25HANSEN197221521500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn