Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Jerome K. Jerome Bloche nr.2 2019 (Ud af fortidens tåge - To mand frem - Zelda)
Lastet opp av BENADIKT
(26.03.2019)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (327)
  • B (377)
  • C (167)
  • D (483)
  • E (226)
  • É (1)
  • F (312)
  • G (198)
  • H (257)
  • I (78)
  • J (244)
  • K (297)
  • L (196)
  • M (349)
  • N (147)
  • O (91)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (252)
  • Q (1)
  • R (204)
  • S (606)
  • T (306)
  • U (58)
  • V (113)
  • W (68)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (32)
  • Æ (4)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (7)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 13 (25.mar.2019 - 31.mar.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 13
        
  • Donald Duck Junior
    Nr 4
        
  • Donald Duck's show
    Vårtoner!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 13: Andprilsnarr!
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 13
        
Utgivelser neste uke - Uke 14 (01.apr.2019 - 07.apr.2019)
  • Alix III
    Kaosstrategien
        
  • Alix III
    Heisenberg-princippet
        
  • Anders And & Co.
    Nr 14
        
  • Basserne
    Nr 1082
        
  • Allan Falks nye oplevelser
    Nr 2: Mord i en fransk have
        
  • Bernard Prince bok
    Bernard Prince 1970-1973
        
  • Jerome K. Jerome Bloche
    Nr 2: Ud af fortidens tåge - To mand frem - Zelda
        
  • Lefranc
    Heisenberg-princippet
        
  • Donald Pocket
    Nr 477: Alltid beredt!
        
  • Tex Willer
    Nr 652
        
  • Tex Willer (abonnement)
    Nr 652: I skyggen av mesteren
        
  • Wendy
    Nr 3: Endelig vår!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 14
        
  • Lego Star Wars
    Nr 2
        
  • Agent X9
    Nr 4
        
  • Fantomen
    Nr 8
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1MÅNESTRÅLE427154271500
2KALLEMANN40131399691584
3DUCKEN3880138759420
4VIKAN2325283252800
5PECOS318933166469160
6JOKER309083090620
7HEFFALOMPEN309003090000
8BEATLES301403014000
9COMANCHE252652526500
10DAGJOHNNY25072217427612569
11DONALD58249262492321
12WOLF47229732024711071619
13AEGIS21460212462140
14KEBE21321195591651111
15BUBBLESLURP3209492094900
16STRILEN206592065900
17WEST20179192629134
18MARVELFAN2017220142291
19LUDDE199181938547756
20POGO19428151763519733
21KOMAZAWA194271942700
22THESPIRIT1903618693155188
23VESTAD18256182231518
24FANTINGMAR182371823061
25PROMANOW179951502615191450
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15249147102154887
2THALLSTE1211912098174
3PECOS8083792531127
4SUPERBOY47984058241499
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434173374421
8THESPIRIT2966272896142
9VESTAD291928861617
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1519151900
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KLYSETRYNET99199100
16VIKAN291391300
17KLEVOR737722123
18KORAK7768067253
19UNODOSTRES6771015760
20KRIS99619944566
21SHAZAM53436515217
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4372988554
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1106351058567242569
2THALLSTE6501827238405029300
3BENADIKT33956475217629277
4SHAZAM30914228346043855
5CONANPARKER286682785120171
6THESPIRIT280151132779158503
7VESTAD27065266362726
8LOTHAR181261769400
92MOTT489668543651
10ODDLEIF658410826601
11SUPERBOY523131085001272
12TWISTY49033782563207
13UNODOSTRES4410134027392
14KRIS99380416123141775
15STRILEN2919291300
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19ELLEF1391137600
20OYNAU1343134300
21SINFOR1340131300
22SERIEFAN1297129700
23POGO1184189355381
24FAFNIR1145105900
25FANTINGMAR10491008151
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn