Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Basserne nr.1081 2019
Lastet opp av BENADIKT
(21.03.2019)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (327)
  • B (377)
  • C (167)
  • D (483)
  • E (226)
  • É (1)
  • F (312)
  • G (198)
  • H (257)
  • I (78)
  • J (244)
  • K (297)
  • L (196)
  • M (349)
  • N (147)
  • O (91)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (252)
  • Q (1)
  • R (204)
  • S (606)
  • T (306)
  • U (58)
  • V (113)
  • W (68)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (32)
  • Æ (4)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (7)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 12 (18.mar.2019 - 24.mar.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 12
        
  • Basserne
    Nr 1081
        
  • Billy
    Nr 6: Stort spesialnummer!
        
  • Davy og Miki
    Nr 21: Duellen
        
  • Radio Gaga
    Nr 1: Nytt blad
        
  • Ruter
    Nr 1: Same Shit, Same Wrapping!
        
  • Tex kronologisk i farger
    Nr 48
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 12: Norges mestselgende tegneserie!
        
  • Vei
    Bok 1
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 4: Dubbelnummer! 68 sidor!
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 12
        
Utgivelser neste uke - Uke 13 (25.mar.2019 - 31.mar.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 13
        
  • Donald Duck Junior
    Nr 4
        
  • Donald Duck's show
    Vårtoner!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 13: Andprilsnarr!
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 13
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1MÅNESTRÅLE426974269700
2KALLEMANN40112399501584
3DUCKEN3880138759420
4VIKAN2325233252300
5PECOS318753164769159
6JOKER309083090620
7HEFFALOMPEN308143081400
8BEATLES301293012900
9COMANCHE252652526500
10DAGJOHNNY25068217407612567
11DONALD58249252492221
12WOLF47229732024711071619
13AEGIS21415212012140
14KEBE21316195541651111
15BUBBLESLURP3209302093000
16STRILEN204992049900
17MARVELFAN2017220142291
18WEST20171192549134
19LUDDE199051937247756
20POGO19428151763519733
21KOMAZAWA194271942700
22THESPIRIT1903618693155188
23VESTAD18247182141518
24FANTINGMAR181521814561
25PROMANOW179951502615191450
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15247147102134887
2THALLSTE1211912098174
3PECOS8071791431126
4SUPERBOY47984058241499
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434173374421
8THESPIRIT2966272896142
9VESTAD291928861617
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1519151900
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KLYSETRYNET99199100
16VIKAN291391300
17KLEVOR737722123
18KORAK7768067253
19UNODOSTRES6771015760
20KRIS99619944566
21SHAZAM53436515217
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4372988554
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1104991057657242531
2THALLSTE6501827238405029300
3BENADIKT33950475217569277
4SHAZAM30914228346043855
5CONANPARKER286202780320171
6THESPIRIT280151132779158503
7VESTAD27065266362726
8LOTHAR181261769400
92MOTT489668543651
10ODDLEIF658257811301
11SUPERBOY523131085001272
12TWISTY49033782563207
13UNODOSTRES4410134027392
14KRIS99380216113141774
15STRILEN2917291100
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19ELLEF1391137600
20OYNAU1342134200
21SINFOR1340131300
22SERIEFAN1297129700
23POGO1180189351381
24FAFNIR1145105900
25FANTINGMAR10391001151
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn