Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Anders And & Co. nr.30 1962
Lastet opp av BENADIKT
(25.07.2016)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (1)
  • @ (1)
  • A (289)
  • B (333)
  • C (150)
  • D (425)
  • E (188)
  • É (1)
  • F (282)
  • G (173)
  • H (218)
  • I (69)
  • J (205)
  • K (246)
  • L (168)
  • M (294)
  • N (131)
  • O (79)
  • P (221)
  • Q (1)
  • R (179)
  • S (497)
  • T (259)
  • U (49)
  • V (88)
  • W (61)
  • X (5)
  • Y (16)
  • Ü (1)
  • Z (23)
  • Æ (2)
  • Ä (4)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (7)
  • 0 (1)
  • 1 (8)
  • 2 (4)
  • 3 (2)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (2)
  • 7 (1)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 30 (25.jul.2016 - 31.jul.2016)
  • Anders And & Co.
    Nr 30
        
  • Garfield
    Nr 61: Et gyldent håndtryk
        
  • Anders And Classic
    Nr 10: De bedste historier af Giorgio Cavazzano
        
  • Jumbobog
    Nr 442
        
  • Kåde kvinder
        
  • Batman Kids
    Nr 8
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 30: Drama i Berlin!
        
  • Donald Duck's show
    Sommershow
        
  • Donald Pocket
    Nr 442: Nyt sommeren!
        
  • Kollektivet
    Nr 8
        
  • Serie-pocket
    Nr 286
        
  • Star Wars Rebels Magazine
    Nr 7
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 30
        
Utgivelser neste uke - Uke 31 (01.aug.2016 - 07.aug.2016)
  • Allan Falk bog
    1999-2000
        
  • Pondus album
    Jagten på Palles far
        
  • World War X
    Nr 3: Adesh
        
  • Tex Willer
    Nr 617: Ghost Town
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 31
        
  • Ole Brumm
    Nr 4
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1DUCKEN4324543232130
2PHOENIX428724287200
3MÅNESTRÅLE376523765200
4PECOS28506284253150
5VIKAN2273292732900
6BOKKJELLERN2528124063120612
7BEATLES245232452300
8KALLEMANN2301322915971
9WOLF47218721914511071620
10DAGJOHNNY21295184606972138
11TOMTECOLLECT212092120900
12BUBBLESLURP3187481874800
13KOMAZAWA181911819100
14THESPIRIT1801317700143170
15POGO17779141822949648
16DONALD58172871728610
17JOKER166941669400
18LUDDE162591583039237
19HEFFALOMPEN161841618400
20AEGIS1611316036770
21WEST15957156832731
22KOMMANDANTEN158881512871842
23MARVELFAN1569415684100
24PROMANOW150501223114561363
25BRANNMANNKAI147841478121
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1THALLSTE1209712078172
2BENADIKT1072010580032612
3PECOS641463452247
4SUPERBOY45663959213394
5VATSBU4240386134345
6AREMANN4222422200
72MOTT434093366421
8THESPIRIT2916270188127
9VESTAD264926201613
10BJELGO22921711381137
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1521152100
13PROMANOW107740451586
14EINAR997953359
15KLYSETRYNET99199100
16KLEVOR72372102
17KORAK7762762700
18UNODOSTRES532235090
19BEATLES50150100
20TARZAN48848800
21VIKAN247847800
22ELLEF42142100
23ZIGKILL41441400
24BINGO39539500
25RICKYH37537500
1 2 3 4 5 6 7 8 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS7489372918467549
2THALLSTE5833126735289024628
3BENADIKT29469221199517433
4VESTAD25837254172724
5CONANPARKER235732304700
6LOTHAR181371770500
7SHAZAM14477122161433118
8THESPIRIT14276833442151518
92MOTT489468523651
10SUPERBOY439426164341034
11JOHNZ2842278000
12TWISTY2689188856329
13UNODOSTRES245942617102
14KALLE2112210900
15FLYMFE1916180900
16ELLEF1394137900
17SINFOR1340131300
18SERIEFAN1297129700
19OYNAU1142114200
20BJELGO965157231565
21FAFNIR95789600
22KLEVOR95594106
23POGO921150204315
24CHRISRON75965000
25PERE72470800
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn