Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Da Norge brant  2019
Lastet opp av SHAZAM
(10.07.2020)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 28 (06.jul.2020 - 12.jul.2020)
  • Anders And & Co.
    Nr 28
        
  • Basserne
    Nr 1115
        
  • Jumbobog
    Nr 491: Den vilde jagt
        
  • Billy
    Nr 12: Stor sommerspesial!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 28: God sommer!
        
  • Lego Hidden side
    Nr 3: Superskummelt! Det kryr av spøkelser!
        
  • Lille Berlin sommerspesial
    100 sider!
        
  • Rutetid
    Nr 4: Fra verksted til verksted i ferien
        
  • Sprint (& co.)
    Nr 30: Trollmannen i Champignac
       
Utgivelser neste uke - Uke 29 (13.jul.2020 - 19.jul.2020)
  • Anders And & Co.
    Nr 29
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 29
        
  • Donald Duck's show
    Gøy på stranda
        
  • Serie-pocket
    Nr 294
        
  • Spider-Man Kids/Ultimate Spider-Man Magasin/Spider-Man Magasin
    Nr 5
        
  • Unge Tex Willer
    Nr 3
        
  • Wendy
    Nr 4: Tren hesten din
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 11
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN46674464612076
2MÅNESTRÅLE37723376101130
3HEFFALOMPEN360583605800
4JOKER342693426720
5VIKAN2340973409700
6PECOS3395233592149211
7BEATLES315063150600
8DUCKEN2955929542170
9STRILEN281542815400
10DONALD58269492694621
11DAGJOHNNY25300219057982597
12COMANCHE252642526400
13FANTINGMAR2412524111104
14ROGER692387523426109340
15WOLF47234422071611071619
16AEGIS22575223612140
17WEST223302139491719
18BUBBLESLURP3221852218500
19KEBE21712198491749114
20LUDDE214482086651864
21MARVELFAN2077020740291
22POGO20570161183708744
23KOMAZAWA202022020200
24MARTIN197619803197334921
25VESTAD19797197581821
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT16141148106335360
2THALLSTE1211612095174
3PECOS89718594139238
4SUPERBOY48694083258528
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434273374521
8VESTAD309730601720
9THESPIRIT2981273996146
10BJELGO23181511391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1517151700
13KRIS9910872072995
14PROMANOW108242451589
15EINAR10819474094
16VIKAN21054105400
17KLYSETRYNET99199100
18KLEVOR737722123
19UNODOSTRES6861025840
20KORAK7768067253
21SHAZAM62341718521
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4883239372
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS13999913287714073818
2THALLSTE6584227290406429991
3BENADIKT34918481221869696
4SHAZAM33148239307014969
5THESPIRIT309681318482689241
6CONANPARKER298872883324355
7VESTAD28088276312840
8LOTHAR181241769200
9ODDLEIF65151291490202
102MOTT489848544821
11KRIS99705217364364687
12SUPERBOY592132936761566
13TWISTY49033782563207
14UNODOSTRES4494134528162
15STRILEN3780377400
16JOHNZ2838277600
17KALLE2112210900
18FANTINGMAR202518733545
19FLYMFE1916180900
20TOMAT1466145401
21OYNAU1410141000
22ELLEF1391137600
23SINFOR1340131300
24SERIEFAN1297129700
25POGO1242221371386
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn