Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Tempo softcoverbok nr.29 2020 (Smuglerkrigen)
Lastet opp av ODDLEIF65
(08.04.2020)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (337)
  • B (389)
  • C (171)
  • D (504)
  • E (234)
  • É (1)
  • F (323)
  • G (207)
  • H (263)
  • I (81)
  • J (247)
  • K (307)
  • L (203)
  • M (358)
  • N (152)
  • O (97)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (257)
  • Q (1)
  • R (211)
  • S (622)
  • T (321)
  • U (59)
  • V (122)
  • W (70)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (33)
  • Æ (5)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (8)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 15 (06.apr.2020 - 12.apr.2020)
  • Anders And & Co.
    Nr 15
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 15: Pensjonister: Gratis adgang
        
  • Asterix - Samlede verk II (Hardcover)
    Nr 36: Cæsars papyrus
        
  • Asterix - Samlede verk II (Hardcover)
    Nr 37: Italia rundt på tvers
        
  • Uti vår hage
    Nr 2
        
Utgivelser neste uke - Uke 16 (13.apr.2020 - 19.apr.2020)
  • Donald Duck & Co
    Nr 16
        
  • Lego Ninjago
    Nr 3
        
  • Pionér Kronologisk i farger
    Den store dalen
        
  • Pionér Kronologisk i farger (bokhandel)
    Den store dalen
        
  • Viggo
    Nr 4: Viggo slapper av
       
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket
    Nr 4
        
  • Tempo softcoverbok
    Nr 29: Smuglerkrigen
        
  • Fantomen
    Nr 9
        
  • Carl Barks Ankeborg
    Nr 1949: Kalle Anka på Grönland och andra historier från 1949-1950
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 6
        
  • Kalle Ankas Pocket Special
    Galaktiska äventyr
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1KALLEMANN45780455672076
2MÅNESTRÅLE39219391061130
3HEFFALOMPEN352883528800
4VIKAN2337923379200
5JOKER335533355120
6PECOS3324932937106206
7DUCKEN3161631599170
8BEATLES313293132900
9STRILEN268432684300
10DONALD58265932659021
11COMANCHE252642526400
12DAGJOHNNY25215218317982586
13WOLF47234052067911071619
14FANTINGMAR2334923335104
15AEGIS22371221572140
16BUBBLESLURP3220842208400
17KEBE21650198091727114
18WEST216092067391719
19LUDDE212472068849564
20ROGER69212022085892252
21MARVELFAN2077020740291
22POGO20451160393669743
23KOMAZAWA202022020200
24HOFFERN197001677332924
25MARTIN197619689196254519
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15898148105225228
2THALLSTE1211712096174
3PECOS88288480115233
4SUPERBOY48594080254525
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434273374521
8VESTAD304530111717
9THESPIRIT2980273996145
10BJELGO23181511391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1517151700
13PROMANOW108242451589
14KRIS9910822072990
15EINAR10819474094
16VIKAN21047104700
17KLYSETRYNET99199100
18KLEVOR737722123
19UNODOSTRES6861025840
20KORAK7768067253
21SHAZAM58240715817
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24TROST4873229372
25ELLEF42242200
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1283711221189223604
2THALLSTE6513527280405529323
3BENADIKT34685479220809609
4SHAZAM32089237386204926
5THESPIRIT309581317882689237
6CONANPARKER297122866024355
7VESTAD27646272092826
8LOTHAR181241769200
9ODDLEIF65142101398902
102MOTT489848544821
11KRIS99650017364364141
12SUPERBOY578532855581560
13TWISTY49033782563207
14UNODOSTRES4494134528162
15STRILEN3576357000
16JOHNZ2838277600
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19FANTINGMAR191517913325
20TOMAT1466145401
21OYNAU1398139800
22ELLEF1391137600
23SINFOR1340131300
24SERIEFAN1297129700
25POGO1227215364384
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn