Meny Siste spørsmål
Blir du misunnelig når du ser hvor mange flotte albumutgivelser som utgis på dansk?
Stemmer: 29
Ja
65,52%
65,52%
Nei
13,79%
13,79%
Dansk er såpass likt norsk at jeg kjøper dem uansett
20,69%
20,69%
Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Kalle Ankas Pocket Special Kalle 65 år 1999
Lastet opp av BENADIKT
(04.08.2015)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (1)
  • @ (1)
  • A (251)
  • B (310)
  • C (128)
  • D (364)
  • E (161)
  • É (1)
  • F (221)
  • G (142)
  • H (189)
  • I (60)
  • J (185)
  • K (216)
  • L (151)
  • M (249)
  • N (118)
  • O (68)
  • P (197)
  • Q (1)
  • R (158)
  • S (436)
  • T (237)
  • U (44)
  • V (79)
  • W (75)
  • X (5)
  • Y (13)
  • Ü (6)
  • Z (22)
  • Æ (2)
  • Ä (3)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (6)
  • 1 (7)
  • 2 (4)
  • 3 (1)
  • 4 (2)
  • 5 (1)
  • 6 (2)
  • 7 (1)
  • 8 (2)
  • 9 (4)
Utgivelser denne uken - Uke 32 (03.aug.2015 - 09.aug.2015)
  • Anders And & Co.
    Nr 32
        
  • Biler Sommerspesial
    (Klar for å dra i gang motoren?)
        
  • Billy
    Nr 16: Med ekstra bilag!
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 32: Robotinvasjon!
        
  • Pionér III
    Nr 22: Red river
        
  • Teenage Mutant Ninja Turtles II
    Nr 2: Ny tegneserie!
        
  • Tex Willer
    Nr 604: Charvez den grusomme
        
  • Tom & Jerry
    Nr 7: Hold deg unna, Tom!
        
  • Tom og Jerry Bilag
    Nr 7: Ekstra tegneserie med Looney Tunes!
        
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket
    Østens rikdommer
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 32
        
Utgivelser neste uke - Uke 33 (10.aug.2015 - 16.aug.2015)
  • Anders And & Co.
    Nr 33
        
  • Basserne
    Nr 987
        
  • Nemi
    Nr 142
        
  • Pondus
    Nr 8
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 33
        
  • Fantomet
    Nr 9: Det gråtende gudebildet
        
  • Rocky
    Nr 6
        
  • Kalle Anka & C:O
    Nr 33
        
  • Kalle Ankas Pocket
    Nr 444
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1SERIEULVEN503255032500
2PHOENIX418694186900
3DUCKEN392803928000
4OFFE369303693000
5MÅNESTRÅLE363643636400
6PECOS27477274192236
7VIKAN2244652446500
8BOKKJELLERN231752199411765
9BEATLES222792227900
10TOMTECOLLECT203592035900
11WOLF47184601846000
12BUBBLESLURP3178861788600
13POGO17374139682800606
14THESPIRIT17287171798226
15DAGJOHNNY1716415676557931
16KOMAZAWA166301663000
17KOMMANDANTEN156941493471842
18AEGIS1546015383770
19BRANNMANNKAI145641456220
20CAGNA1448214469130
21LUDDE144121399638531
22RUSHDEN14200139072885
23KORAK77139221392200
24OSTEPOP136111361100
25WEST13422131552670
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1THALLSTE1207712059162
2BENADIKT774210061051537
3PECOS589158342235
4SUPERBOY44003924194282
5AREMANN4223422300
6VATSBU395738521104
72MOTT434103367421
8THESPIRIT274426834021
9VESTAD256725411313
10BJELGO22261711091100
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1521152100
13KLYSETRYNET99199100
14EINAR984953301
15PROMANOW90931391487
16KLEVOR71471400
17KORAK7762762700
18BEATLES50150100
19UNODOSTRES494134810
20TARZAN48848800
21ELLEF42142100
22ZIGKILL41541500
23BINGO39039000
24RICKYH37537500
25TEOBALL5636336300
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS6283061205382379
2THALLSTE4632226432191215939
3BENADIKT25674198176016317
4VESTAD25237248242424
5CONANPARKER207632026600
6LOTHAR181371770500
72MOTT489478524651
8THESPIRIT80297241515132
9SUPERBOY38282419399718
10JOHNZ2842278000
11TWISTY2689188856329
12UNODOSTRES224535615672
13KALLE2112210900
14FLYMFE1916180900
15SHAZAM1816159220413
16ELLEF1394137900
17SINFOR1340131300
18SERIEFAN1297129700
19OYNAU1088108800
20FAFNIR95789600
21KLEVOR93993100
22BJELGO915156215539
23POGO854137174297
24CHRISRON75965000
25PERE72470800
1 2 3 4 5 6 7 8 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn