Meny Siste spørsmål
Hvor mange av årets julehefter har du kjøpt?
Stemmer: 22
0
13,64%
13,64%
1-5
22,73%
22,73%
6-10
13,64%
13,64%
11-20
9,09%
9,09%
21-30
18,18%
18,18%
31-40
0%
0%
41 eller fler
22,73%
22,73%
Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Jumbobog nr.107 1990 (Terror i pengetanken)
Lastet opp av BENADIKT
(25.12.2014)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • @ (1)
  • A (170)
  • B (214)
  • C (91)
  • D (279)
  • E (131)
  • F (158)
  • G (102)
  • H (144)
  • I (41)
  • J (126)
  • K (158)
  • L (109)
  • M (188)
  • N (93)
  • O (42)
  • P (144)
  • Q (1)
  • R (129)
  • S (304)
  • T (179)
  • U (33)
  • V (57)
  • W (64)
  • X (4)
  • Y (8)
  • Ü (6)
  • Z (17)
  • Æ (2)
  • Ä (1)
  • Ø (7)
  • Ö (2)
  • Å (4)
  • 1 (4)
  • 2 (3)
  • 3 (1)
  • 4 (1)
  • 5 (1)
  • 6 (1)
  • 7 (1)
  • 8 (1)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 52 (22.des.2014 - 28.des.2014)
  • Teenage Mutant Ninja Turtles II nr.6
        
  • Tex Willer nr.596
        
  • Tom & Jerry aktivitetshefte nr.8
        
Utgivelser neste uke - Uke 01 (29.des.2014 - 04.jan.2015)
  • Lou! nr.6 (Krystalalderen)
        
  • Alene nr.3
        
  • Donald Duck & Co nr.1
        
  • Kaptein Sabeltann nr.1
        
  • Fantomet nr.1
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavnTotalt antall utgivelser
1SERIEULVEN503255032500
2PHOENIX414864148600
3DUCKEN372993729900
4MÅNESTRÅLE357653576500
5OFFE351303513000
6PECOS26801267531929
7VIKAN2227382273800
8BEATLES213702137000
9BOKKJELLERN2099720967273
10WOLF47178481784800
11THESPIRIT1693016910200
12TOMTECOLLECT166351663500
13BUBBLESLURP3166181661800
14KOMAZAWA158241582400
15POGO15194132211828145
16BRANNMANNKAI144611446100
17AEGIS1444214408340
18CAGNA1442414411130
19RUSHDEN14247139802634
20KORAK77138101381000
21DAGJOHNNY135111337010536
22OSTEPOP129801298000
23LUDDE12637122833540
24LOTHAR126051260500
25WEST121681216800
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1THALLSTE1207212055152
2PECOS553654911728
3BENADIKT4578993908571
4SUPERBOY42353897122216
5AREMANN4142414200
6VATSBU3835383500
72MOTT434033361411
8THESPIRIT2615260690
9VESTAD249824721313
10BJELGO2107119991097
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1521152100
13KLYSETRYNET99199100
14EINAR984953301
15KLEVOR70770700
16KORAK7762062000
17BEATLES50150100
18TARZAN48848800
19UNODOSTRES437124250
20ELLEF42142100
21ZIGKILL41541500
22BINGO39039000
23RICKYH37537500
24TEOBALL5636336300
25TOBY35535500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS4474843469276278
2THALLSTE292852512216521055
3VESTAD23043226541415
4CONANPARKER188611840200
5LOTHAR178261739400
6BENADIKT107158179561880
72MOTT474747054621
8SUPERBOY32752163291543
9THESPIRIT303925923534
10JOHNZ2642258000
11TWISTY249318314600
12KALLE2112210900
13FLYMFE1914180700
14SINFOR1340131300
15UNODOSTRES130689790
16ELLEF1105109000
17FAFNIR92286100
18CHRISRON75764800
19PERE72570900
20DIRACH60058100
21MKBERG49545900
22KLEVOR40840000
23EINAR368264425
24MICROKID24924300
25HANSEN197221521500
1 2 3 4 5 6 7 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn